НМТ-2023: як зареєструватися вступникам із ТОТ?

Під час реєстрації для участі в національному мультипредметному тесті важливим етапом є завантаження документа, що посвідчує особу, та реєстраційного номера облікової картки платника податків (РНОКПП).

Оскільки випускники з ТОТ можуть не мати реєстраційних документів з причин, що не залежали від їхніх дій та волі й на які вони не могли вплинути, то для надання їм можливості зареєструватися на НМТ МОН пропонує такий порядок дій.

Заклади загальної середньої освіти за зверненнями випускників із ТОТ, які в них навчаються і не отримали документа, що посвідчує особу, та/або не отримали РНОКПП і завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2023 році, будуть виготовляти довідку за формою й надсилати випускникові її сканкопію електронною поштою.

Український центр оцінювання якості освіти в процесі реєстрації для участі в НМТ буде приймати від випускників із ТОТ довідку як документ, що підтверджує причину невнесення інформації про РНОКПП та підтверджує інформацію про освіту, та здійснювати реєстрацію на підставі свідоцтва про народження та довідки.

Необхідною умовою реєстрації у такому випадку є подання вступником із ТОТ заяви до регламентної комісії при регіональному центрі оцінювання якості освіти щодо реєстрації для участі в НМТ на підставі довідки.

При реєстрації на НМТ під час створення персонального кабінету необхідно обрати тип документа «Свідоцтво про народження» та, якщо треба, поставити позначку «Підтверджую, що не маю РНОКПП» і надалі завантажити необхідні сканкопії.

Джерело: Міністерство освіти і науки України

23.04.2023