Спрощено процедуру отримання ваучера на навчання

З 01 червня 2023 року спрощено процедуру отримання ваучера на навчання. Відтепер ви зможете подати онлайн-заявку на отримання ваучера безпосередньо на порталі Державної служби зайнятості й вона буде опрацьована фахівцями служби зайнятості протягом 3 робочих днів.

Детальніше про можливості ваучера можна прочитати тут.

На сьогодні завдяки ваучеру можливе навчання за 123 професіями та спеціальностями. Серед робітничих професій — такі затребувані в роботодавців, як: бетоняр; штукатур; муляр; продавець непродовольчих товарів, продавець продовольчих товарів, молодша медична сестра (молодший медичний брат) з догляду за хворими; монтажник з монтажу сталевих та залізобетонних конструкцій; слюсар будівельний; електромонтер з ремонту та обслуговування апаратури та пристроїв зв’язку; електромонтер з експлуатації розподільних мереж; оператор котельні; слюсар-електрик з ремонту електроустаткування; провідник пасажирського вагона; службовець на складі (комірник); дорожній робітник тощо.

Вартість ваучера не може перевищувати 10-кратного розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, на сьогодні — це майже 27 тис. грн. Якщо вартість навчання перевищує цю суму, то роботодавець або фізична особа доплачує різницю самостійно.

Додаткову інформацію щодо можливостей отримання ваучера на навчання можна отримати в найближчому центрі зайнятості, в розділі «Ваучер» на порталі служби, або через контакт-центр Державної служби зайнятості:

Джерело: Державна служба зайнятості

16.06.2023