Експерт

Володимир Галаган

Завідувач кафедри кримінального та кримінального процесуального права Національного університету «Києво-Могилянська академія»

Доктор юридичних наук, професор. З 1982 до 2010 року проходив службу в органах внутрішніх справ України: працював спочатку в слідчих підрозділах м. Києва, а з 1992 року – на викладацькій роботі. У цьому ж році захистив кандидатську дисертацію за темою: «Використання слідчим інформації на початковому етапі розслідування», а у 2004 році – докторську дисертацію за темою: «Правові та криміналістичні проблеми вдосконалення кримінально-процесуальної діяльності (на матеріалах органів внутрішніх справ України)». Ветеран органів внутрішніх справ.

Із серпня 2010 року працює професором кафедри галузевих правових наук факультету правничих наук Національного університету «Києво-Могилянська академія», а з вересня 2018 року і донині – завідувач кафедри кримінального та кримінального процесуального права цього навчального закладу.

Сфера наукових інтересів – кримінальний процес, криміналістика, судова експертиза, юридична психологія. Є автором та співавтором понад 150 наукових праць, серед яких 15 монографій (у співавторстві), 12 навчальних посібників, більше 85 наукових статей, навчально-методичні праці.