У Берліні розпочав роботу «Паспортний сервіс»: які документи можуть оформити українці?

Наприкінці березня в столиці Німеччини в тестовому режимі розпочав свою роботу відокремлений підрозділ ДП «Документ».

Відкриття стаціонарного центру обслуговування громадян «Паспортний сервіс» у місті Берлін дозволить забезпечити українців дійсними паспортними документами, що дозволить їм отримувати фінансову та гуманітарну допомогу, отримувати дозволи на роботу, навчання та вільно перетинати кордони.

Центр обслуговування громадян «Паспортний сервіс» у м. Берлін знаходиться за адресою: Am Treptower Park 14, 12435 Berlin, поверх 2.

Обслуговування відвідувачів здійснюється з понеділка по суботу включно з 9:00 до 18:00 за «живою» чергою (електронна черга запрацює трошки згодом).

Послуги, які громадяни України можуть отримати в Берліні:

  • оформлення ID-картки чи закордонного паспорта (зокрема замість втраченого або викраденого);
  • обмін ID-картки чи закордонного паспорта (у зв’язку із закінченням строку дії, зміною інформації, непридатністю до використання);
  • обмін паспорта зразка 1994 року на ID-картку (за бажанням чи в разі непридатності);
  • одночасне оформлення закордонного паспорта та ID-картки;
  • обмін посвідчення водія;
  • страхування.

Всю актуальну інформацію щодо роботи центру в Берліні та консультацію з будь-яких питань ви можете отримати в приватних повідомленнях на офіційній сторінці «Паспортного сервісу» м. Берлін у Facebook — https://www.facebook.com/berlin.passport.service.

Детальний перелік послуг, запис до електронної черги та інформація щодо необхідних документів доступні на офіційному вебсайті — https://berlin.pasport.org.ua/.

Принагідно нагадуємо, що окрім Німеччини підрозділи «Паспортного сервісу» вже доступні в чотирьох містах Польщі (Варшава, Краків, Ґданськ, Вроцлав), у Туреччині (Стамбул), Словаччині (Братислава) та Чехії (Прага).

Джерело: ДП «Документ»

7.04.2023