Грантова програма для ветеранського бізнесу: як отримати на власну справу до 1,5 млн грн?

24 березня розпочався прийом документів на участь у конкурсній грантовій програмі для розвитку ветеранського бізнесу «ВАРТО РОБИти СВОЄ».

Це спільний проєкт Міністерства у справах ветеранів України з командою Українського ветеранського фонду та благодійним фондом «МХП — Громаді». Він спрямований на впровадження та підтримку ветеранських підприємницьких ініціатив у сільському господарстві, виробництві та переробці харчової продукції.

Переможці конкурсу отримають від 500 тис. грн до 1,5 млн грн на ведення власної справи.

Старт прийому заявок — 24 березня 2023 року.

Останній день прийому заявок — 10 квітня 2023 року (до 00:00 за київським часом).

Подати заявки на участь у конкурсній грантовій програмі можуть:

  • ветерани, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, які зареєстровані відповідно до вимог законодавства як фізичні особи-підприємці;
  • юридичні особи, зареєстровані не пізніше ніж за два роки до отримання фінансової підтримки, засновниками яких є ветерани, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни та члени сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України.

Детальніше про умови конкурсу та перелік документів для пакету конкурсної заявки — на офіційному сайті Українського ветеранського фонду за посиланням.

Джерело: Міністерство у справах ветеранів України

3.04.2023